Amortyzator spowalniacz do szafek AIRTIC
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni!
Amortyzator spowalniający do frontów AIRTIC
Kolor: SZARY
Ciche i delikatne zamykanie szafek meblowych dzięki Airtic. Airtic jest to doskonały amortyzator meblowy, produkowany w Polsce. Jest produktem chronionym licznymi patentami. Jego pneumatyczna budowa pozwala na ciche i delikatne zamykanie szafek meblowych. Można go zamontować w ciągu kilku sekund w dowolnym miejscu mebla. Dzięki średnicy 8mm, jest dyskretny a jednocześnie niezwykle użyteczny. Pozwala na skuteczne wyhamowanie wszelkich frontów meblowych, również tych z podnoszoną klapą. Wypróbuj Airtic, a przekonasz się jak komfortowe może być zamykanie mebli.
Niewielkie wymiary i tylko 8mm średnicy pozwalają na łatwy montaż amortyzatora, zarówno z użyciem opcjonalnego adaptera jak i wiercąc otwór w korpusie mebla.
Cechy:
- materiał: tworzywo sztuczne
- kolor: szary
- montaż: w adapterze airtic lub w płycie korpusowej
Producent
- Airtic - F.P.H.U Pol-Met Kazimierz
- Kraśnik 2
- 32-040 Wrząsowice
- Polska
- info@cichezamykanie.pl
- 126549377
Osoba odpowiedzialna
- Sylwester Barański BAGART Zakład Mebli
- 1 maja 191
- 25-646 Kielce
- Polska
- hurtownia@bagart.pl
- Formularz kontaktowy
- 530203684
B2B
Business 2 Business
UWAGA! Ceny, które widzisz na sklepie nie muszą być cenami ostatecznymi. Oferujemy cennik hurtowy dla stolarzy, producentów mebli na wymiar i stałych klientów. Jeśli jesteś zainteresowany niższymi cenami NA WSZYSTKIE PRODUKTY W OFERCIE, napisz do nas: KONTAKT
Jakie warunki musisz spełnić aby uzyskać cennik B2B?
a) Prowadzisz działalność związaną z meblarstwem, stolarstwem i dokonałeś przynajmniej jednego zakupu w naszym sklepie. - rabat dla firm.
b) Jeśli działalność nie jest związana z naszą branżą lub nie prowadzą Państwo działalności, konieczne będzie uzyskanie historii zakupowej na koncie w wysokości co najmniej 5000zł netto. - rabat dla stałych klientów.
W każdym wypadku, prosimy o dokonanie zakupów na zarejestrowanym koncie klienta. Pozwala nam to na proste odnalezienie historii zamówień przy weryfikacji konta celem przypisania cennika B2B. Konto założyć można w momencie składania zamówienia, oprócz adresu e-mail wystarczy wypełnić hasło, które będzie służyło do logowania. Funkcja rejestracji dostępna jest również TUTAJ!
Cookies