Kupujący będący jednocześnie konsumentem ma prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni od daty otrzymania zamówienia.

Kupujący ma prawo dokonać zwrotu towaru nieużywanego, nienoszącego śladów zużycia, wolnego od wad powstałych po otrzymaniu przedmiotu, w przypadku otrzymania towaru noszącego ślady użycia, sprzedający zobowiązuje się pomniejszyć kwotę zwrotu o wartość strat jakie poniósł w wyniku użytkowania towaru przez kupującego.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy musi zostać złożone w terminie do 14 dni od daty otrzymania zamówienia.

Kupujący zobowiązany jest do wysłania towaru w ciągu 14 dni od daty złożenia odstąpienia od umowy.

Kupujący ponosi koszt odesłania towaru.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy może zostać złożone w następujący sposób:

1. W formie pisemnej na adres: Bagart Akcesoria Meblowe, ul. Krakowska 291, 25-801 Kielce

2. W formie elektronicznej na adres hurtownia@bagart.pl

3. Za pośrednictwem formularza dostępnego w zakładce "MOJE KONTO/HISTORIA I SZCZEGÓŁY ZAMÓWIEŃ" pod adresem internetowym https://bagart.pl/historia-zamowien dostępnej po zalogowaniu na konto w sklepie internetowym. W przypadku zamówienia złożonego bez rejestracji, dostęp do formularza dostępny jest pod linkiem https://bagart.pl/sledzenie-zamowienia-gosc konieczne będzie utworzenie hasła do konta.

Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość:

OŚWIADCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY

ZAWARTEJ NA ODLEGŁOŚĆ

 

Oświadczam, że zgodnie z art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 r. poz. 827) odstępuję od umowy nr ... zawartej dnia .................... dotyczącej zakupu towaru/usługi ……………………………………………

 

 

 

..............................

   podpis konsumenta