DOSTAWA ZA 0zł! Paczkomaty InPost od 250zł

DOSTAWA ZA 0zł! Kurier od 1000zł

O nas

Firma Bagart funkcjonuje na rynku już od 2000 roku, jednak branżę handlową na rynku Kieleckim oraz w internecie uruchomiliśmy w roku 2017. W ciągu 17 lat prowadzenia działalności usługowej nabraliśmy mnóstwo doświadczenia w kwestii kontaktu z klientem. Naszym celem przy prowadzeniu hurtowni jest zadowolenie klienta z niskich cen, dużej dostępności produktów, miłej obsługi oraz wygody przy dokonywaniu zakupów w naszym sklepie.

Dokładna analiza rynku Kielc i okolic w branży meblarskiej pozwoliła na szczegółowe określenie potrzeb tutejszych przedsiębiorców. Z tego powodu można znaleźć u nas oprócz standardowych okuć oraz akcesoriów również fronty meblowe akrylowe, lakierowane oraz fornirowane. Realizujemy również zamówienia na systemy przesuwne oraz fronty w ramkach aluminiowych.

Rok 2018

To dla nas rok przełomowy! 

  • Czterokrotny wzrost obrotu naszej firmy z czego większość to zamówienia internetowe.
  • Kilka tysięcy zadowolonych klientów, liczba ta stale wzrasta. 
  • Mnóstwo nowych produktów dodanych do naszej oferty.
  • Poprawa funkcjonalności naszego sklepu i plany wprowadzenia kolejnych ulepszeń.

Rok 2020

W hurtowni BAGART wprowadziliśmy kluczowe zmiany w wyglądzie i funkcjonalności oraz poprawiliśmy działanie sklepu internetowego. Do oferty stale wprowadzamy nowe produkty wielu producentów.

Wprowadziliśmy program partnerski, który umożliwia zyskanie rabatu 5% na zakupy dla osoby polecającej oraz nowego klienta sklepu internetowego.

Wprowadziliśmy elastyczne cenowo formy wysyłki, w tym momencie najtańsza przesyłka kurierska jest dostępna już od 12,90zł.

Planujemy wprowadzenie kolejnych akcji promocyjnych, które umożliwią naszym klientom uzyskanie jeszcze większej oszczędności.

Rok 2021

 

Gwarancja jakości TrustedShops - sprawdź certyfikat jakości TUTAJ

Sprawdź OPINIE OD NASZYCH KLIENTÓW

DARMOWA WYSYŁKA DLA ZAKUPÓW od 900zł 

Promocja umożliwiająca skorzystanie z darmowej dostawy trwa do odwołania i dotyczy zakupów o wartości od 900zł brutto opłaconych z góry za pomocą przelewu tradycyjnego lub za pomocą operatora płatności Przelewy24.

Rok 2022

Zmieniamy naszą siedzibę, nowy adres naszej hurtowni to: 25-655 Kielce, ul. 1-go maja 191.

WYPRÓBUJ NAS I PRZEKONAJ SIĘ! Zapraszamy do rejestracji w naszym sklepie, kontaktu w sprawie rabatów cenowych.

Dołącz do nas w naszych social mediach:

INSTAGRAM

FACEBOOK

YOUTUBE