Zamek meblowy CZARNY fi19x22mm sys. jednego klucza-9592
Zamek meblowy CZARNY fi19x22mm sys. jednego klucza-9593
Zamek meblowy CZARNY fi19x22mm sys. jednego klucza-9591
Zamek meblowy CZARNY fi19x22mm sys. jednego klucza-9592
Zamek meblowy CZARNY fi19x22mm sys. jednego klucza-9593
Zamek meblowy CZARNY fi19x22mm sys. jednego klucza-9591

Zamek meblowy CZARNY fi19x22mm sys. jednego klucza

14.01.067-5
17,33 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni!

Dostawa w ciągu 1-2 dni (ostateczny termin potwierdza obsługa)

Dostawa za 0zł!

Darmowa dostawa dla zamówień o wartości od 299zł brutto. Dotyczy jedynie zamówień opłaconych z góry.

 

Zamek meblowy fi19 x 22mm CZARNY - SISO DENMARK

SYSTEM JEDNEGO KLUCZA!

W zestawie:

  • zamek meblowy CZARNY
  • dwa kluczyki
  • rozetka do maskowania otworu w kolorze czarnym

W zestawie brak blaszki zaczepowej!

Zamek znajdzie zastosowanie w wielu szafkach, szufladach, barkach itp. Unikalny czarny kolor zapewni niepowtarzalny styl Państwa meblom.

Producent

Osoba odpowiedzialna

B2B

Business 2 Business

UWAGA! Ceny, które widzisz na sklepie nie muszą być cenami ostatecznymi. Oferujemy cennik hurtowy dla stolarzy, producentów mebli na wymiar i stałych klientów. Jeśli jesteś zainteresowany niższymi cenami NA WSZYSTKIE PRODUKTY W OFERCIE, napisz do nas: KONTAKT

Jakie warunki musisz spełnić aby uzyskać cennik B2B?

a) Prowadzisz działalność związaną z meblarstwem, stolarstwem i dokonałeś przynajmniej jednego zakupu w naszym sklepie. - rabat dla firm.

b) Jeśli działalność nie jest związana z naszą branżą lub nie prowadzą Państwo działalności, konieczne będzie uzyskanie historii zakupowej na koncie w wysokości co najmniej 5000zł netto. - rabat dla stałych klientów.

W każdym wypadku, prosimy o dokonanie zakupów na zarejestrowanym koncie klienta. Pozwala nam to na proste odnalezienie historii zamówień przy weryfikacji konta celem przypisania cennika B2B. Konto założyć można w momencie składania zamówienia, oprócz adresu e-mail wystarczy wypełnić hasło, które będzie służyło do logowania. Funkcja rejestracji dostępna jest również TUTAJ!

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt został dodany do ulubionych