DOSTAWA ZA 0zł! Paczkomaty InPost od 250zł

DOSTAWA ZA 0zł! Kurier od 1000zł

Jak uzyskać ceny hurtowe w BAGART.pl

Jak uzyskać ceny hurtowe w BAGART.pl

W hurtowni BAGART wszystkie ceny podlegają negocjacji!

Jeśli posiadają Państwo działalność lub są naszymi stałymi klientami wystarczy poprosić nas o weryfikację i przypisanie cennika hurtowego. W niniejszym artykule postaramy się przedstawić kilka prostych kroków które należy wykonać aby korzystać z najniższych cen na wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie.

UWAGA, jakie zasady konieczne są do uzyskania cennika B2B:

a) Prowadzisz działalność związaną z meblarstwem, stolarstwem i dokonałeś przynajmniej jednego zakupu w naszym sklepie. - rabat dla firm.

b) Jeśli działalność nie jest związana z naszą branżą lub nie prowadzą Państwo działalności, konieczne będzie uzyskanie historii zakupowej na koncie w wysokości co najmniej 5000zł netto. - rabat dla stałych klientów.

1. Załóż konto w sklepie bagart.pl 

(jeśli już posiadasz konto, pomiń ten krok)

W górnym prawym rogu kliknij na przycisk "Zapisz się lub Zaloguj się".

W kolejnym kroku podaj swój adres mailowy w polu "STWÓRZ KONTO".

W kolejnym kroku należy wypełnić jedynie podstawowe dane oraz ustalić hasło, a następnie zatwierdzić przyciskiem "Zarejestruj się >". (Dane adresowe i do faktur będą uzupełniane dopiero po założeniu konta)

2. Uzupełnij adresy dostaw oraz adres do faktury

Po utworzeniu konta przejdź do zakładki "MOJE ADRESY", a następnie "Dodaj nowy adres >"

Przy uzupełnianiu adresu zwróć uwagę aby uzupełnić pole NIP jeśli posiadasz działalność. UWAGA! Pole NIP pokaże się dopiero po wpisaniu nazwy w pole FIRMA. Po uzupełnieniu wszystkich danych, utwórz unikalną etykietę adresu w polu "PRZYPISZ SYMBOL/SKRÓT DLA TEGO ADRESU *". Etykieta adresu będzie szczególnie potrzebna w sytuacji kiedy korzystasz z kilku adresów dostawy lub innego adresu dostawy, a innego adresu do faktur. Odpowiednia etykieta pozwoli wtedy na zidentyfikowanie adresu (na przykład: "adres do faktury" "adres do wysyłki Warszawa").

3. Zwróć się do nas z prośbą o weryfikację

Następnie przejdź do zakładki "KONTAKT".

Ostatnim krokiem będzie wybranie tematu w formularzu "Cennik hurtowy B2B", wypełnij adres mailowy, w treści wiadomości poproś o weryfikację konta.

To już wszystko!

O efekcie weryfikacji informujemy mailowo. Niższe ceny wszystkich produktów będą widoczne po zalogowaniu na konto.