DOSTAWA ZA 0zł! Paczkomaty InPost od 250zł

DOSTAWA ZA 0zł! Kurier od 1000zł

Kółka meblowe przystosowane do bardzo dużych obciążeń!

Kółka meblowe przystosowane do bardzo dużych obciążeń!

Poszukiwania kółek meblowych potrafią przysporzyć producentom mebli na wymiar wiele kłopotu. Dzieje się tak za sprawą między innymi ograniczonej nośności ogromnej części produktów dostępnych na rynku. Producenci rolek meblowych często nie przytaczają żadnej informacji o maksymalnym dopuszczalnym obciążeniu co również nie pomaga w dokonaniu wyboru. Efektem w większości przypadków jest możliwość zastosowania kółek w wyrobach, które nie będą docelowo obciążone zbyt mocno (np. małe kontenerki biurowe).

Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu klientów, w hurtowni BAGART wprowadziliśmy do oferty kółka i rolki meblowe z zadeklarowanym maksymalnym obciążeniem, osadzone na łożyskowanych płytkach montażowych, dostępne w wielu wariantach wielkościowych, z hamulcem oraz bez niego. 

Największym zainteresowaniem cieszą się podwójne kółka obrotowe o średnicy 50mm przeznaczone do zadań nietypowych, ponieważ ich maksymalne dopuszczalne obciążenie wynosi nawet 100kg!

Bieżnik kółka wykonany z tworzywa poliuretanowego nie brudzi podłoża, zachowuje odpowiednią twardość i wytrzymałość, a także odpowiednie walory estetyczne. Wersja z hamulcem blokuje się w prosty sposób jednocześnie blokując koło bardzo mocno, w przypadku ciężkich wyrobów taka siła hamowania może okazać się niezbędna.

Co ciekawe, wyżej opisywane kółka meblowe nie zrujnują Państwa budżetu, ich cena jest atrakcyjniejsza od wielu gorszych jakościowo produktów dostępnych na rynku.

Ceny kółek meblowych przeznaczonych do obciążenia 100kg sprawdzisz klikając w poniższe odnośniki:

Z HAMULCEM

BEZ HAMULCA

Wszystkie kółka meblowe dostępne w ofercie hurtowni BAGART możesz znaleźć TUTAJ.

Zostaw komentarz

Nazwa wymagane
E-mail (Nie Opublikowany) wymagane
Strona URL-adres strony z http://)
Komentarz wymagane
Kod Typ