Szuflady typu SLIM - MagicBox od UniHopper

Szuflady typu SLIM - MagicBox od UniHopper

Najwygodniejszą formą zagospodarowania kuchennej (i nie tylko kuchennej) przestrzeni stało się zastosowanie szuflad, które pozwalają pomieścić mnóstwo produktów zapewniając jednocześnie wygodny dostęp do wszystkich przedmiotów w nich przechowywanych. Z tego powodu producenci starają się oferować coraz bardziej dopracowane systemy sygnowane swoją marką.

Podczas wyboru odpowiedniego produktu zarówno producent mebli na wymiar jak również końcowy użytkownik kierować się będą swoimi własnymi kryteriami takimi jak między innymi: rodzaj szuflad, kolor oraz rodzaj wykończenia, niezawodność, prostota montażu, gwarancja producenta i inne.

Ostatnie lata przyniosły dużą popularność szufladom typu "SLIM" czyli takim, które posiadają płaskie boki, pozwalające maksymalnie wykorzystać przestrzeń wewnątrz szafki. Takie szuflady w wysokim wariancie nie posiadają również charakterystycznego relingu, zamiast tego cały bok jest wyższy, nie ma więc potrzeby dopłacać do perforowanych metalowych boków mocowanych na relingu, a całość prezentuje się nieporównywalnie lepiej.

W segmencie szuflad z płaskimi bokami, na tle niezliczonej konkurencji wyróżnić można "MagicBox" marki UniHopper. Producent zadbał o wiele istotnych czynników, które czynią produkt wyjątkowo przystępnym zarówno dla producentów jak również finalnych odbiorców i użytkowników, oto kilka zalet:

  • Prosty i szybki montaż (spód szuflad nie wymaga frezowania co znacząco przyspiesza pracę oraz czyni ją czystszą.)
  • Pełna regulacja (szuflady posiadają pełną regulację w każdym możliwym zakresie.)
  • Niepowtarzalny wygląd, zupełnie płaski bok bez zgrubień czy trapezowego kształtu
  • Trzy warianty wysokości (niska 80mm, średnia 120mm oraz wysoka 170mm) bez relingów, PEŁNY BOK!
  • Duży udźwig
  • Pełny wysuw
  • Technologia cichego domyku
  • Niesamowicie głęboki kolor antracytowy lub biały matowy
  • Wersje ze szklanymi bokami
  • Wersje ze szklanymi bokami ORAZ PODŚWIETLENIEM LED!

Zdecydowanie wartymi wyróżnienia są wersje szuflad Magicbox ze szklanymi bokami, oraz wersja dodatkowo podświetlona technologią LED. Jest to propozycja dla osób szukających bezkompromisowej jakości, zupełnie nowatorskiego designu niespotykanego nigdzie indziej. Szuflady ze szkłem dostępne są w wersji antracytowej, podświetlenie może być zasilane klasycznym zasilaczem 12V DC lub bateriami (zasobnik na baterie przypinany jest do tyłu szuflad). 

Szuflady Magicbox oraz inne akcesoria producenta UniHopper (GrassHopper) dostępne są w hurtowni Bagart w świetnych cenach, zapraszamy do zapoznania się z cenami szuflad MagicBox pod TYM LINKIEM.

Zostaw komentarz

Nazwa wymagane
E-mail (Nie Opublikowany) wymagane
Strona URL-adres strony z http://)
Komentarz wymagane
Kod Typ