DOSTAWA ZA 0zł! Paczkomaty InPost od 250zł

DOSTAWA ZA 0zł! Kurier od 1000zł

Jakie cargo w czarnym lub białym kolorze? - PURO Rejs

Jakie cargo w czarnym lub białym kolorze? - PURO Rejs

      Funkcjonalność i piękno mogą iść w parze. Dowodem na to są akcesoria meblowe z nowej Linii Maxima PURO. Proponowane w jej ramach rozwiązania zachwycają czystą nowoczesną formą. Wykorzystują najbardziej uniwersalne z kolorów - głęboką czerń i nieskazitelną biel, a także najbardziej szlachetne materiały - ponadczasowy rysunek dębiny i transparentne szkło, dzięki czemu perfekcyjnie wpisują się w aranżacje utrzymane w różnych stylach. Systemy z Linii PURO zostały nagrodzone DIAMENTEM MEBLARSTWA 2022 w kategorii strefa przechowywania - KLASA PREMIUM.

      Częstym kłopotem przy wyborze systemów cargo do mebli kuchennych jest spójność kolorystyczna i stylistyczna tych produktów. Jeśli stoisz przed wyborem systemów do swojej wymarzonej kuchni, na pewno masz kłopot ze znalezieniem kosza narożnego wykonanego w satysfakcjonujący sposób, który jednocześnie będzie współgrał stylistycznie na przykład z wysokim koszem cargo. DETALE mają znaczenie i dobrze aby meble były stylowe nie tylko wtedy kiedy z nich nie korzystamy ale również wtedy kiedy szafka jest otwarta, a my przygotowujemy posiłek. Na przeciw wychodzi producent Rejs, który zaprezentował linię koszy cargo o nazwie PURO - to systemy bezkompromisowe, przedstawiające niespotykany dotąd styl i jakość w tym segmencie. Dzięki linii koszy Puro dobierzecie każdy element w identycznej stylistyce: kosz mini, kosz narożny, kosz wysoki wąski lub szeroki - żaden kłopot. Kolekcja składa się z dwóch wiodących kolorów, jeśli znudził Cię oklepany chrom to świetnie trafiłeś - kosze Puro występują w kolorze czarnym w połączeniu z dębowym dekorem lub białym w połączeniu ze szklanymi przeźroczystymi bokami. TO KLASA PREMIUM - niezależnie od wybranej wersji kolorystycznej zauważysz to od pierwszego kontaktu z tymi systemami. Kosze wysokie przeznaczone do szafek szerokich tj. 30 lub 40cm charakteryzują się wysokim udźwigiem prowadnic, aż 120kg! Każdy rodzaj kosza wyposażony jest w system cichego domykania, każdy posiada półki z pełnym dnem, a dodatkowo producent dołącza wykładaną do wnętrza matę materiałową, która ułatwia zachowanie czystości i zapobiega swobodnemu przemieszczaniu się np. naczyń. 

     Jako dystrybutor firmy Rejs z dumą oznajmiamy, że produkty Puro otrzymasz bez zbędnego oczekiwania na dostępność w naszym sklepie BAGART.pl, a także w świetnej cenie. Jako jedna z kilku hurtowni w kraju posiadamy pełne zatowarowanie produktami PURO. Obejrzyj całą kolekcję koszy, zdecyduj czy Twój styl to przytulnie ciepła czerń w połączeniu z dębowym dekorem czy może nieskazitelna biel z ekskluzywnym szkłem.

Zostaw komentarz

Nazwa wymagane
E-mail (Nie Opublikowany) wymagane
Strona URL-adres strony z http://)
Komentarz wymagane
Kod Typ