DOSTAWA ZA 0zł! Paczkomaty InPost od 250zł

DOSTAWA ZA 0zł! Kurier od 1000zł

Nowe szuflady typu slim - Ultra Box Rejs

Nowe szuflady typu slim - Ultra Box Rejs

     Szuflady typu "slim" na dobre zagościły w meblach wykonywanych na wymiar. Ciężko się temu dziwić, rozwiązanie to jest praktycznie pod każdym względem korzystniejsze od standardowych szuflad systemowych starszej generacji. Z tego powodu producenci oferują coraz to nowsze, udoskonalone rozwiązania w swoim asortymencie. 

    Nowością na rynku są szuflady "UltraBox" od producenta Rejs, które zastępują dotychczasowy, ceniony przez klientów model szuflad cienko-bocznych "Slimbox". W związku z tym nasuwa się pytanie, czym różni się nowy model? Jakie są jego zalety, a jakie posiada wady?

    Szuflady UltraBox charakteryzują się minimalizmem, ich prosta forma wyrażona jest w absolutnie płaskim, cienkim boku dostępnym w dwóch wariantach kolorystycznych tj. białym oraz grafitowym. Taka forma szuflady dostępna jest w aż czterech wysokościach, co pozwoli dopasować ją do każdego rodzaju mebla i każdego wnętrza: kuchni, sypialni, mebli pokojowych, a nawet wnętrz szaf i zabudów garderobianych. Dla tego ostatniego wariantu przeznaczone są oczywiście panele szuflad wewnętrznych w kolorze boków szufladowych oraz elementy montażowe.

Szuflada niska o wysokości 86mm to wariant, który sprawdzi się świetnie jako organizer na sztućce lub szuflada na akcesoria w garderobie. Szuflada średnia posiada wysokość boków 116mm, a z uwagi na fakt, iż boki posiadają regularne kształty, średni wariant jest już bardzo pakowny. Producent przygotował aż dwa warianty szuflad wysokich 167 oraz 199mm, to opcja przeznaczona do przechowywania bardzo dużej ilości przedmiotów. W każdej szufladzie systemowej istotny jest również aspekt techniczny - prowadnice. Te wyróżniają się na tle poprzedniej generacji, przede wszystkim atestem, który gwarantuje bezawaryjną pracę aż na minimum 80 000 cykli, to o 30 000 cykli więcej niż prowadnice szuflad starej generacji. Subiektywnie, nowe prowadnice pracują ciszej, są również bardzo stabilne, nawet przy korpusach o dużej szerokości, dzięki synchronizacji wysuwu. Poza wszystkim, wciąż jest dostępna regulacja w każdej płaszczyźnie, tzw. regulacja 3D. Dopuszczalne obciążenie systemu UltraBox wynosi 40kg, to waga odpowiednia nawet do przechowywania dużej ilości talerzy, sztućcy czy przetworów. Dostępne długości prowadnic to 300, 350, 400, 450, 500 oraz 550mm. Oczywiste aspekty prowadnic UltraBox to system cichego domyku oraz pełnego wysuwu. Producent Rejs przygotował również pomoce montażowe w postaci szablonu ze znacznikami wierceń przystawianego do korpusu meblowego oraz frontów.

    Reasumując, nowy system szuflad Ultra Box Rejs charakteryzuje się korzystnymi z punktu widzenia użytkownika rozwiązaniami zwiększającymi komfort pracy, bezawaryjność, atrakcyjną formą cienkiego boku pełnej wysokości o regularnych kształtach, z estetycznymi zaślepkami miejsc regulacyjnych. Z perspektywy producenta, system nie stracił nic względem swojego poprzednika - wciąż korzystać można z szablonów montażowych, w zestawie znajdują się wszystkie elementy i akcesoria konieczne do montażu, szuflady posiadają wygodną regulację w każdej płaszczyźnie. Pytanie zatem ile to kosztuje? W hurtowni Bagart, oficjalnego partnera Rejs, szuflady Ultrabox dostępne są w cenie od około 80zł do 130zł brutto w zależności od wybranego wariantu długości oraz wysokości - uwaga, to taniej niż trzeba było zapłacić za dotychczasowy model szuflady Slimbox!

Zostaw komentarz

Nazwa wymagane
E-mail (Nie Opublikowany) wymagane
Strona URL-adres strony z http://)
Komentarz wymagane
Kod Typ